RODO

Szanowni Państwo,

ze względu na najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych („RODO”) uprzejmie informujemy, iż nie zmieniamy zakresu naszych uprawnień. Dane Państwa dzieci są u nas bezpieczne.

Zgodę na przetwarzanie danych dziecka możecie Państwo wycofać w każdej chwili, jednak będzie się to wiązało z zakończeniem jego uczestnictwa w zajęciach.

Ponadto mają Państwo prawo do żądania od organizacji dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania.

Celem przetwarzania danych osobowych otrzymanych od Państwa jest wyłącznie świadczenie usług na rzecz Państwa dziecka poprzez realizację zadania publicznego pn. Stacja Ursus 2. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób prowadzący do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym nie prowadzimy profilowania, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.

Dane kontaktowe organizacji realizujących projekt znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących  kwestii związanych z przetwarzaniem danych osobowych, skontaktuj się z koordynatorem danej organizacji (zakładka:kontakt).

Z poważaniem Zespół Stacja Ursusочень боюсь стоматологоваскфмзачем нужен корпоративный блогрецепты паста карбонаракак отследить посылку из китая в украинупривет на китайском

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress